27 Kasım’ da sevdiğiniz markaların düzenleyeceği özel indirim gününde alışveriş fırsatını Finansör’ünüz ile yaşayın! Alışverişinizi peşin fiyatına yapın taksitle ödeyin. Üstelik tahsis ücreti yok!

  • Finansör’e başvurmak için "DESTEK" yazıp bir boşluk bırakarak "TC Kimlik Numaranızla" birlikte 2310'a SMS göndermeniz yeterlidir.
  • Finansör’ünüzün şifresini henüz almadıysanız 0850 222 22 44 Müşteri İletişim Merkezimizi arayarak şifrenizi kolayca alabilirsiniz.

Başvurular Banka kredi tahsis politikalarınca değerlendirilecek olup, Türkiye Finans uygun bulmadığı başvuruları reddetme hakkına sahiptir. Gelir Belgesiz Finansör için limit maksimum 3.000TL’dir. Alışveriş tutarına, alışverişin yapıldığı tarihten ödemenin yapıldığı tarihe kadar günlük kar işletilmektedir. Finansör limitinin kullanım süresi 6 aydır. Finansör’e ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır. Finansör; e –ticaret, mail/telefon order işlemlerine açık değildir. Finansör ile EFT/havale, döviz alış/satış işlemleri yapılamaz. Finansör; alkollü içecek ve tekel ürünleri satışı yapılan yerler, finansal olmayan kuruluşlar, borsa komisyoncuları/aracıları, kumarhaneler ve şans oyunları, kuyumcular, benzin akaryakıt istasyonları, gıda marketleri, mahkeme ve para cezaları, kontör, vergi, fatura, sigorta ödemeleri ile araç galerilerinde geçerli değildir.Türkiye Finans, Finansör’e ait paket/kampanyayı durdurma, değiştirme hakkını saklı tutar.