Öğretmenler Gününe Özel Finansör’ de tüm vadelerde 1,39 sabit kar oranı avantajı sizleri bekliyor! Üstelik tahsis ücreti yok!

Öğretmenler Gününe Özel Finansör kampanyasından yararlanmak için “OGRT” yazıp bir boşluk bırakarak "TC Kimlik Numaranızı" 2310'a SMS göndererek başvuru yapabilirsiniz.

  • Bu kampanya sadece Öğretmenlere yöneliktir.
  • Öğretmenler Günü Kampanyası için son başvuru tarihi 31 Aralık 2015’tir.

Başvurular Banka kredi tahsis politikalarınca değerlendirilecek olup, Türkiye Finans uygun bulmadığı başvuruları reddetme hakkına sahiptir. Gelir Belgesiz Finansör için limit maksimum 3.000TL’dir. Alışveriş tutarına, alışverişin yapıldığı tarihten ödemenin yapıldığı tarihe kadar günlük kar işletilmektedir. Finansör limitinin kullanım süresi 6 aydır. Finansör’e ilişkin ilgili belgeleri imzalamadan önce tüm masraf, ücret ve komisyon hakkında tarafınıza bilgi formu ile bilgilendirme yapılacaktır. Finansör; e –ticaret, mail/telefon order işlemlerine açık değildir. Finansör ile EFT/havale, döviz alış/satış işlemleri yapılamaz. Finansör; alkollü içecek ve tekel ürünleri satışı yapılan yerler, finansal olmayan kuruluşlar, borsa komisyoncuları/aracıları, kumarhaneler ve şans oyunları, kuyumcular, benzin akaryakıt istasyonları, gıda marketleri, mahkeme ve para cezaları, kontör, vergi, fatura, sigorta ödemeleri ile araç galerilerinde geçerli değildir.Türkiye Finans, Finansör’e ait paket/kampanyayı durdurma, değiştirme hakkını saklı tutar.