Bayram Finansör’ü ile tüm ihtiyaçlarınızı peşin alın, taksitle ödeyin.

05 Eylül – 30 Eylül tarihleri arasında Bayram Finansör’üne başvurun, bayram alışverişlerinizi peşin fiyat avantajıyla tahsis ücreti ödemeden yapın. Üstelik 36 aya varan taksit avantajı ve %1.35 kar oranı ile bayram ihtiyaçlarınızı ertelemeyin.

Bayram Finansör’üne tanımlanan limit, ihtiyaç finansmanı limiti olup, limit geçerlilik süresi 3 aydır. Limit geçerlilik süresi boyunca katılım bankacılığı prensipleri çerçevesindeki tüm alışverişlerinizi banka şubesine gelmeden kolayca yapabilir, üstelik tahsis ücreti ödemezsiniz.

Bayram Finansörü Özellikleri:

  • Kampanya 05 Eylül-30 Eylül 2016 tarihleri arasında geçerlidir.
  • Paket özelinde 6, 9, 12, 18, 24, 36 ay vadeler sunulmaktadır.
  • Minimum taksitlendirme tutarı 50 TL'dir. Hesap özeti toplamının 50 TL altında kalması durumunda, tutar hesap özetine peşin işlem olarak yansıtılacaktır.
  • Bayram Finansörü; giyim, aksesuar, araç kiralama, araç servis ve yedek parça, eğitim, kırtasiye, ofis malzemeleri, hastaneler, diş ve göz muayeneleri, ambulans hizmetleri, kozmetik dükkanları, eczaneler, gözlükçüler, tıbbi laboratuvarlar ve malzeme satış yerleri, ortopedik malzeme satış yerleri, elektrik-elektronik eşya, bilgisayar, elektronik tamir servisleri, mobilya ve dekorasyon, havayolları, konaklama, peyzaj ve bahçe düzenleme hizmetleri, depolama hizmetleri, mimarlık, mühendislik ve kadastro hizmetleri, yapı malzemeleri, mobilya döşeme ve tamir, ev mefruşat ve gereçleri, cam ve kristal eşya dükkanları, fotoğraf stüdyoları, odun&kömür satıcıları, sağlık kaplıcaları, kuaför, kuru temizleme, çiçekçiler, ilaçlama ve dezenfekte hizmetleri, seyahat acenteleri, doğrudan pazarlama hizmetleri, terzi, spor kulüpleri ve kampları, fotoğrafçı harcamalarında geçerlidir.
  • Kurban alımlarında geçerli değildir.